Kodėl supermaistas ir kaip viskas prasidėjo? | Daily Spoon

Kodėl supermaistas

ir kaip viskas prasidėjo?

Daily Spoon projekto idėja pradėjo vystytis pradėjus studijas. Užteko pirmo kurso nesubalansuotos mitybos, kad pradėčiau jausti energijos trūkumą, besikeičiančias kūno linijas ir sulaukčiau klausimų, kodėl atrodau pavargusi. Pradėjau skaityti ir ieškoti sprendimų, tačiau su informacijos pertekliumi, atėjo ir nenusisekę bandymai.

Detoksikacinės arbatos ir lentynoje saugiai laikomos chia sėklos neatnešė norimų rezultatų. Nematydama greitų pokyčių, ieškodavau kitos ,,stebuklingos piliulės”, tačiau šiame procese gerų įpročių ugdyti man nepavyko.
Pradėjau į informaciją žiūrėti kritiškiau ir būti sau atlaidesnė. Svarbiausias žingsnis buvo užtikrinti, kad mano maisto racionas būtų visapusiškas. Tai dariau nusipirkusi begales IKEA stiklainių ir juos užpildžiusi sėklomis, įvairiais supermaisto milteliais bei kurdama naujus receptus.
Oda tapo skaistesnė, dienos pilnesnės energijos, sumažėjo cukraus poreikis, o to pasekoje buvo lengviau reguliuoti ir svorį. Tai tik patvirtino, kad norimi rezultatai gali kilti net iš šaukštelio dydžio pokyčių mūsų dienoje.

Žiūrėdama į rinkoje siūlomus greitus arba miglotos naudos sprendimus, norėjau matyti tokį produktą, kuris fokusuojasi į vartotojo norimą efektą bei yra atviras dėl teikiamos naudos mūsų organizmui. Taip gimė Daily Spoon.

Radvilė, Daily Spoon bendraįkūrėja

Žinutė nuo Daily Spoon mitybos specialistės

Daily Spoon mišiniai buvo kuriami suderinus kruopščiai atrinktus ingredientus pagal moksliniuose tyrimuose įrodytą naudą žmogaus organizmui. Todėl šie mišiniai leis praturtinti jūsų mitybą siekiant norimo efekto – ar tai būtų odos, žarnyno sveikata, ar energijos trūkumo mažinimas.

Susitelkdami į vieną tikslą, galime lengviau praturtinti organizmą reikiamomis medžiagomis. Taip pat, reikia prisiminti, kad mitybos rezultatai slypi pastovume, todėl mišinukai yra lengvai įtraukiami į kasdienę mitybą ir turėtų tapti jos ritualu.

Tautvilė Šliažaitė, Natūropatinės mitybos specialistė

 @dailySpoon.Stories

Krepšelis
Krepšelis dar tuščias.